Sony Xperia Tablet już w drodze?

Newsy

sony-tablet-sgpt1211-13-620x387

Sony nie należy do producentów, którzy najaktywniej próbują zaistnieć na rynku tabletów z Androidem. Ostatnią próbą japońskiego producenta były Tablet P i Tablet S i do czasu ich premiery nie zdecydowano się na wprowadzenie do sprzedaży żadnych nowych tabletów. Ostatnie doniesienia wskazują jednak, że Sony pracuje nad nowym urządzeniem, które może wejść do sprzedaży już wkrótce.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nadchodzący tablet byłby następcą modelu Tablet S i kontynuowałby jego stylistykę, posiadając jednak cieńszą o 42% obudowę o grubości 8.8 mm, wykonaną z aluminium i odporną na zachlapania. Lista usprawnień nie kończy się w tym miejscu. Sercem nadchodzącego tabletu ma być czterordzeniowa Tegra 3, a domyślną wersją systemu Android 4.0 IceCream Sandwich lub Android 4.1 Jelly Bean. Bateria urządzenia będzie posiadać pojemność 6000 mAh, dzięki czemu zapewni możliwość przeglądania Sieci dzięki WiFi nawet przez 10 godzin. Według doniesień nazwa tabletu to po prostu „Xperia Sony Tablet”, lecz sądzimy, że ten element może ulec jeszcze zmianie. Znane są też sugerowane ceny nadchodzącego urządzenia. Za najtańszy model z 16 GB pamięci zapłacimy 449 dolarów, najdroższy wariant z 64 GB kosztować nas będzie 649$.

sony-tablet-sgpt1211-10-620x387

Do nowego tabletu Sony będzie oferować też interesujące akcesoria, między innymi etui wyposażone w pełną klawiaturę QWERTY, odrobinę przypominającą tą z Microsoft Surface, a cena tego dodatku wyniesie niecałe 100$.

źródło: theverge.com
 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x