LG wprowadza smartfona z dwoma ekranami – wygląda naprawdę ciekawie

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
LG-logo

Nadeszły czasy, w których ekrany w naszych smartfonach zaczęły ewoluować. Słyszymy już o wyświetlaczach 4K czy nawet w pełni zginalnych słuchawkach. Pojawiają się również informacje na temat wykorzystaniu dwóch ekranów i taką właśnie propozycję przygotowuje do nas LG. Jak to będzie wyglądać? Czy będzie to wystarczająca rewolucja, która nakłoni nas do zmiany swoich obecnych modeli?

Jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia przedstawiające nowy model od LG. Były one jednak na tyle tajemnicze, że nie wiedzieliśmy jeszcze o obecności drugiego ekranu. Jednak dzięki @evleaks i nowym obrazom widzimy wszystko jak na dłoni. W LG V10 zastosowano 5,7 calowy ekran „główny” o rozdzielczości QHD, czyli 2560 x 1440 pikseli. Nad nim natomiast znajduje się cieńszy, drugi wyświetlacz przedstawiający skróty do poszczególnych aplikacji. Zaraz obok niego umieszczone zostały dwie kamery przednie.

New-LG-V10-photo-plus-previously-leaked-images

LG V10 pracować będzie na Snapdragonie 808 w towarzystwie 3 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej. W urządzeniu znajdziemy 16 megapikselową kamerę z laserowym autofocusem. Widzimy również, że wedle ostatnio prowadzonego designu przez LG przyciski zostały umiejscowione z tyłu urządzenia, pod obiektywem aparatu.

LG-V10-photos-with-increased-luminosity---V10-logo-and-asymmetrical-top-display-visible.

Smartfon zostanie prawdopodobnie zapowiedziany już w przyszłym tygodniu, 1 października w Nowym Jorku. Wygląda interesująco.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy