Wikipad to tablet dedykowany dla graczy

Newsy

wikipad1
Ilość dostępnych na rynku tabletów z Androidem sprawia, że mamy możliwość ogromnego wyboru – począwszy od wielkości ekranu, na szczegółach specyfikacji technicznej skończywszy. Nowi producenci by przebić się swoimi urządzeniami przez gąszcz tabletów, które już dostępne są w sprzedaży muszą zaoferować atrakcyjną cenę, bądź też świeży pomysł.

Twórcy tabletu Wikipad zdecydowali się na opracowanie urządzenia dedykowanego graczom. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o nim przy okazji tegorocznych targów CES, lecz było to kilka miesięcy temu. W ostatnich dniach przedstawiono aktualną specyfikację techniczną Wikipada. Jego sercem będzie czterordzeniowa Tegra 3 wspierana przez 1GB RAM, a urządzenie zaoferuje 16 GB pamięci wewnętrznej. Ekran tabletu ma mieć przkątną 10.1″ i rozdzielczość 1280×800. Domyślną wersją systemu operacyjnego ma być Android 4.1 Jelly Bean.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tym, co wyróżnia Wikipad spośród innych urządzeń w tej kategorii jest fakt, że będzie można dokupić do niego specjalną nakładkę wyposażoną w zestaw przycisków ułatwiających granie na tablecie. Jej montaż będzie bardzo prosty, więc w razie potrzeby można ją też szybko zdjąć i korzystać z Wikipada jak z normalnego tabletu.

źródło: ubergizmo.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x