Xiaomi Mi 4c staje w szranki z iPhone 6

Newsy

Xiaomi

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Premiera nowego smartfona Xiaomi już jutro, więc mogliśmy się spodziewać kolejnych prób wychwalania swojego produktu przez Chińczyków. Tym razem padło na aparat, i warto przyznać, że Xiaomi obrało sobie konkretnego oponenta.

 

Prezes Xiaomi – Lin Bin pochwalił się na portalu Weibo, że model Mi 4c ze swoim frontowym aparatem (o matrycy 5 MP) może konkurować z samym iPhone 6. Przedni aparat w Mi 4c według udostępnionych zdjęć jest w stanie pomieścić 6-7 osób na pojedyńczym kadrze, co producent zgrabnie porównał z urządzeniem od Apple.

 

iphone vs xiaomi mi 4c

 

Jak wiemy, frontowa kamera w iPhone 6 posiada 1,2 megapikseli, co na tle nowego produktu Xiaomi nie robi szczególnego wrażenia.

 

Jak myślicie, takie porównania mają sens? Biorąc pod uwagę fakt, że produkt Apple został wydany w 2014 roku, a Mi 4c dopiero czeka na swoją premierę można stwierdzić, że Xiaomi chce wywołać głównie sporo emocji wokół swojego nowego urządzenia. Pytanie, czy ta strategia się opłaci.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x