Parę dni temu opublikowaliśmy na portalu informacje dotyczące Motoroli RAZR HD. Dla przypomnienia smartfon ma być odpowiedzią firmy na flagowe produkty konkurencji takie jak One X i Galaxy S III. Ma posiadać m.in. aparat o matrycy o rozdzielczości 13 megapikseli, a także ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Ponadto ma nie zabraknąć dwurdzeniowego procesora Snapdragon S4 o taktowaniu 1.5 GHz oraz obsługi NFC, 4G, GSM i WCDMA.

Teraz zaś na jaw wyszła kolejna informacja, tym razem dotycząca pojemności baterii. Motorola RAZR HD ma posiadać 2530 mAh akumulator! Dzięki temu telefon na pewno będzie w stanie wytrzymać znacznie dłużej od konkurencji.

Źródło: Phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.