Co to jest Turtle Glass? Po co Samsungowi to potrzebne?

Newsy

Samsung Project Valley

 
Dział Samsunga zajmujący się wyświetlaczami zarejestrował nowy ekran o nazwie „Turtle Glass”, co może być alternatywą dla Gorilla Glass. Po długiej współpracy z firmą Corning, wydaje się możliwe, że obie firmy „rozstaną się”. Technologia Koreańczyków może mieć wiele zastosowań np. w telewizorach producenta, zegarkach, smartfonach i innych produktach. Możliwe, że Samsung planuje również wykorzystać swoje szkło w nadchodzącym flagowcu – Galaxy S7. Ciekawe jaka będzie różnica w porównaniu do obecnych wyświetlaczy z Gorilla Glass.
 
Turtle glass
 
Co ciekawe, rejestracja „Turtle Glass” może mieć także związek z ostatnimi przeciekami na temat „Project Valley” czyli smartfona ze zginającym się wyświetlaczem. Jeśli zbierzemy te informacje razem, możemy wnioskować że nadchodzi znakomity projekt, który przyniesie nam składany telefon z bardzo odpornym ekranem. To ma sens, ponieważ taki flagowiec może łatwo ulec zarysowaniu lub uszkodzeniu. Ponadto Samsung znany jest również z doskonałej jakości wyświetlaczy. Przedsiębiorstwu zależy też na coraz bardziej odpornych na uderzenia urządzenia. Musimy jednak poczekać i zobaczyć o co dokładnie chodzi.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x