Jak Samsung wykona składany telefon? Oto kilka wariantów

Newsy

samsung-foldable-tablet-smartphone-concept-620x390

Coraz więcej słyszymy głosów o tym, jakoby Samsung w przyszłym roku zaprezentował nam już w pełni zginalnego smartfona. Aktualnie na rynku nie ma jeszcze takich modelu i zapowiada się, że to właśnie koreański producent wypuści pierwszy taki model. Wszystko zapowiada się niezwykle interesująco, lecz wciąż okryte jest to nutą tajemnicy. Sprawdźmy więc, jak taki smartfon może być zbudowany.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Oczekiwanie na innowacyjnie zbudowanego smartfon od Samsunga to jedno, natomiast zastanawianie się nad jego konstrukcją to drugie. W Sieci można znaleźć dwie wersje, na których może być oparty ten pomysł. Pierwsza zakłada w miarę tradycyjny i znany przez nas sposób, jaki zastosowano w dawnych telefonach z klapką. Widzimy zatem w pełni zginalny ekran oraz specjalnie skonstruowany mechanizm pozwalający na zamknięcie go.

 

 

Drugi typ zbliżony jest do tego, jaki możemy znaleźć w laptopach. Trudno jednak stwierdzić, który z nich okaże się lepszy w codziennym użytkowaniu i na który z nich zdecyduje się Samsung. Każdy z tych sposobów ma niezaprzeczalne plusy i minusy, możemy wrócić do ery telefonów z klapką bądź pozostać przy mechanizmach wykorzystywanych w komputerach.

 

 

Jeden z renderów właśnie tak przedstawia wygląd urządzenia charakteryzującego Project Valley. Pierwszego modelu możemy oczekiwać już na początku przyszłego roku.

 

patent samsung render

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x