T-Mobile wykorzystuje fotowoltaikę

Bezpłatne 3 GB internetu od T-Mobile – jak aktywować bonus?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Osoby korzystające z usług T-Mobile mogą otrzymać od tego operatora 3 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays, w której co tydzień magentowy operator przygotowuje bonusy dla swoich klientów. Podpowiadamy, jak skorzystać z jego propozycji.

Jak otrzymać 3 GB od T-Mobile?

Pakiet 3 GB czeka na odebranie w aplikacji Mój T-Mobile. Można go aktywować od piątku 18 lutego do wtorku 22 lutego. Operator włączy pakiet w ciągu 72 godzin od otrzymania zlecenia. Promocyjne GB można wykorzystać tylko na terenie Polski.

Z propozycji magentowego operatora mogą skorzystać osoby z abonamentem (T, T DATA), a także użytkownicy ofert typu MIX (Frii Mix) i na kartę (GO!, Frii, Hot, Happy). Przez jak długi czas można korzystać z promocyjnych GB? To zależy od oferty, z której korzystamy. Jeśli mamy ofertę na kartę lub MIX, na wykorzystanie 3 GB mamy 7 dni. Osoby z abonamentem mają z kolei czas do końca okresu rozliczeniowego.

Czytaj także: Widgety trafią do wyszukiwarki Google – na ekranie zrobi się tłoczniej, ale i użyteczniej

Tydzień temu w ramach akcji Happy Fridays T-Mobile proponował bezpłatny dostęp do usługi Supernet Video. To usługa umożliwiająca korzystanie z popularnych aplikacji społecznościowych, muzycznych i serwisów streamingowych bez zużywania internetu z pakietu danych.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy