Trzeci sezon „Wiedźmina” przyniesie nam ciekawego antagonistę

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Jedni go kochają, drudzy nienawidzą – serial Wiedźmin spolaryzował społeczeństwo. Nie zmienia to jednak faktu, że produkcja Netflixa jest hitem, a już wkrótce ujrzymy trzeci sezon tej wypełnionej akcją historii.

Przeciwnik Wiedźmina będzie posiadać tytuł naukowy?

Wiedźmina

Do premiery trzeciego sezonu Wiedźmina jeszcze sporo czasu, ale już teraz dowiadujemy się kolejnych szczegółów odnośnie jego fabuły. Najnowszy raport przygotowany przez Redandian Intelligence donosi, że przeciwnikiem Geralta w nowym sezonie będzie Ralf Blunden znany lepiej, jako Profesor. Informacje te opierają się na tekstach próbnych, które przygotowali producenci serialu na potrzeby castingów. Część z nich trafiła do internetu, a poniżej znajdziecie ich treść.

Professor: “Master Richard will pay you handsomely for illumination as to their whereabouts. We’ll pay if you’ve seen them… I opportune you [Name] so surrender now lest I should be forced to apprehend you with unnecessary wreckage in the wake of my…”

Other Person: “Save the [fat tomboys]??? and let’s get on with it, [Professor]”

Professor: “As you wish.”

Fani zaznajomieni z książkami Andrzeja Sapkowskiego na pewno znają postać Profesora. Jest to płatny zabójca, który dostał zlecenie na zamordowanie Ciri i Yennefer. Powyższy dialog według internautów jest przeprowadzany właśnie przez Ralfa Blundena oraz jednego z jego kompanów. Książkowy Profesor jest także pierwowzorem postaci Magistra, który pojawia się w grze Wiedźmin z 2007 roku. Najemnik swój przydomek zawdzięcza specyficznym okularom oraz stylowi wysławiania się (używa bardzo skomplikowanych słów).

Zobacz też: Wordle usuwa niektóre słowa ze swojej listy

Pojawienie się tego antagonisty w trzecim sezonie serialu może być naprawdę dobrym posunięciem. Niestety na ten moment nie wiemy kto zagra Profesora, ani chociaż kto zgłosił się na castingi. Co ciekawe w grze Wiedźmin głosu postaci inspirowanej Ralfem Blundenem użyczył znany aktor dubbingowy – Jarosław Boberek.

Trzeci sezon serialu Netflixa najprawdopodobniej już znajduje się w fazie produkcji. Według plotek krążących po internecie zdjęcia do nowej odsłony przygód Geralta ruszyły w tym miesiącu, a zakończą się w okolicach sierpnia.

Źródło: Redandian Intelligence

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy