Elefone watch

 
Jakiś czas temu informowaliśmy o nowym zegarku Ulefone uWear, który do złudzenia przypominał Apple Watch’a. Teraz firma o podobnie brzmiącej nazwie Elefone (o której niejednokrotnie pisaliśmy na portalu) prezentuje zegarek podobny do innego konkurencyjnego.
 
W Internecie można zobaczyć już render urządzenia. Produkt będzie oferował okrągły ekran, który nie wygląda jak przebita opona (bez czarnego paska na jego dole). „Na godzinie 2” znajdziemy też przycisk włączający. Smartwatch podobno będzie dobrze wykonany. Znajdziemy w nim wbudowany czujnik tętna, procesor Mediatek Aster MT2502A lub MT2601 i oczywiście system Android Wear. Oczywiście urządzenie bardzo przypomina następcę Moto 360. Dlatego też wygląda dość elegancko i stylowo.
 
Ciekawe czy doczekamy kiedyś czasów, w których chińskie kopie będą dostępne na rynku w Polsce. Co wtedy wolelibyście kupić, oryginalną Moto 360 czy jej tańszy chiński odpowiednik?
 
źródło: gizmochina

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.