Elefone watch

 
Jakiś czas temu informowaliśmy o nowym zegarku Ulefone uWear, który do złudzenia przypominał Apple Watch’a. Teraz firma o podobnie brzmiącej nazwie Elefone (o której niejednokrotnie pisaliśmy na portalu) prezentuje zegarek podobny do innego konkurencyjnego.
 
W Internecie można zobaczyć już render urządzenia. Produkt będzie oferował okrągły ekran, który nie wygląda jak przebita opona (bez czarnego paska na jego dole). „Na godzinie 2” znajdziemy też przycisk włączający. Smartwatch podobno będzie dobrze wykonany. Znajdziemy w nim wbudowany czujnik tętna, procesor Mediatek Aster MT2502A lub MT2601 i oczywiście system Android Wear. Oczywiście urządzenie bardzo przypomina następcę Moto 360. Dlatego też wygląda dość elegancko i stylowo.
 
Ciekawe czy doczekamy kiedyś czasów, w których chińskie kopie będą dostępne na rynku w Polsce. Co wtedy wolelibyście kupić, oryginalną Moto 360 czy jej tańszy chiński odpowiednik?
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.