Orange szuka testerów nawigacji

Orange szuka testerów nawigacji — jak się zgłosić i co to daje?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Orange poinformował, że szuka testerów swojej nawigacji. Osoby wybrane do programu będą mogły za darmo korzystać z tego produktu, w zamian dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na jego temat. Może to być ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują.

Orange szuka testerów nawigacji

Pomarańczowy operator chce ulepszać swoją nawigację. Żeby móc to robić, potrzebuje opinii na temat jej działania. Dlatego wybrana grupa osób otrzyma bezpłatny dostęp do nawigacji na trzy miesiące. Testerzy będą mieli za zadanie przynajmniej raz w tygodniu przesłać opinię na temat funkcjonalności aplikacji. Poza tym będą mogli normalnie z niej korzystać.

Żeby zgłosić się do programu, należy wypełnić specjalny formularz na stronie operatora. Trzeba w nim napisać kilka słów o sobie i uzasadnić, dlaczego to właśnie my powinniśmy otrzymać dostęp do nawigacji na trzy miesiące. Orange wybierze 10-20 najciekawszych i najbardziej kreatywnych uzasadnień. Jeśli nasze zgłoszenie zostanie wybrane, otrzymamy maila ze stosowną informacją. Pozostanie nam zaakceptować regulamin i zacząć korzystać z nawigacji.

Czytaj także: Sony Xperia PRO-I trafiła jednak do Polski, ale cena odstraszy największych fanów marki

Opinie o nawigacji przesłane przez testerów trafią na stronę Orange w sekcji Zdaniem naszych Klientów. Standardowa cena nawigacji Orange to 12,99 zł miesięcznie w ramach subskrypcji. Za 11,99 można dokupić mapy Europy na 30 dni.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy