L8 SmartLight – nowy wymiar powiadomień?

Newsy

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Znacie stronę Polak Potrafi? Można tam znaleźć ciekawe projekty Polaków, gdzie prezentują oni swoje pomysły zbierając dotacje na ich rozwój w zamian za udział w realizacji (oczywiście im większa dotacja tym więcej można zyskać). Zapewne jej amerykańskim pierwowzorem jest Kickstarter.

Pojawił się tam ostatnio bardzo ciekawy projekt o nazwie L8 SmartLight. Urządzenie przypominające na pierwszy rzut oka kostkę Rubika składa się z 64 diod LED oraz jednej Super LED i pokrótce mówiąc: jest niesamowicie wielofunkcyjne.

SmartLight sprawdzi się świetnie jako Ambient Light, ale co ważniejsze: poinformuje nas o nowym wydarzeniu: mailu, powiadomieniu z portalu społecznościowego, przychodzącym połączeniu głosowym! Jest kompatybilne zarówno z komputerami desktopowymi oraz smartfonami i tabletami z systemem Android. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem Bluetooth. Można całkowicie spersonalizować kolory oraz animacje powiadomień. L8 wyposażony jest w czujnik zbliżeniowy oraz czujnik temperatury. Projekt jest jeszcze w fazie dopracowywania a szczęśliwcy którzy przyczynią się finansowo do jego ukończenia mogą otrzymać swoje zabawki w listopadzie.

Na razie pozostaje pozazdrościć mieszkańcom USA oraz Hiszpanii bo właśnie do tych autor projektu będzie realizował wysyłkę. Jestem jednak pewien, że produkt odniesie duży sukces w Stanach i bardzo szybko pojawi się w sprzedaży w Europie. Koniecznie zobaczcie wideo, które w pełni przedstawia możliwości tego cuda!

 

Strona projektu

 

Źródło: droid-life.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x