Blik dołącza do systemu SWIFT

Przelew na telefon Blik dla WOŚP — tak Polski Standard Płatności wspiera orkiestrę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Użytkownicy systemu płatności Blik mogą wykonać przelew na telefon dla WOŚP. Polski Standard Płatności zaangażował się w znaną akcję charytatywną, wykorzystując do tego jedną z oferowanych przez siebie usług. Orkiestra otrzymała specjalny numer, na który można przesyłać środki.

Przelew na telefon Blik dla WOŚP

Przelewy na telefon umożliwiają szybkie przesłanie środków osobie, której numer telefonu jest nam znany. Dzięki temu można w prosty sposób rozliczyć nawet drobne kwoty. Z racji zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, można wesprzeć tę inicjatywę, właśnie dokonując takiej operacji. Tym razem zbieramy pieniądze, aby zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Aby dołożyć swoją cegiełkę do tej wspaniałej inicjatywy, wystarczy zrobić Przelew na telefon #BLIK pod numerem 575 30 30 30 – poinformowano na oficjalnym profilu Blika na Twitterze.

Przelewy na telefon to funkcja Blika, która najszybciej zyskuje na popularności. Tylko od 1 stycznia do 10 listopada 2021 roku zrealizowano ponad 100 milionów tego typu operacji. W III kwartale 2021 roku przelewy na telefon stanowiły 16,5% wszystkich transakcji Blikiem, ustępując pod względem popularności tylko płatnościom e-commerce.

Czytaj także: Operator Blika planuje rozliczać transakcje w euro — projekt jest już gotowy

WOŚP w ciekawy sposób wsparło również Xiaomi, przekazując na aukcję jedyny oficjalnie dostępny w naszym regionie egzemplarz smartfona Mi Mix 4. Do końca licytacji pozostały jeszcze dwa tygodnie, a najwyższa zaoferowana kwota na ten moment to 25 200 zł.

źródło: Twitter/Blik

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy