wammy-ethos-tablet

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że indyjska firma Wammy wprowadziła na rynek swój tablet z 3G. Producent nie zwalnia tempa i zapowiada następne urządzenie klasy tablet PC.

Wammy Ethos, bo o nim mowa, nie odbiega parametrami od jego konkurentów. Oprócz ekranu o wielkości 7 cali i rozdzielczości WVGA oraz Androida 4.0, w specyfikacji znajdziemy ponadto:

-procesor jednordzeniowy o taktowaniu 1,2 GHz

-512 MB RAM

-4 GB ROM

-Bluetooth

-WiFi

-3G

-HDMI

-bateria 3500 mAh

W standardzie użytkownik dostaje takie aplikacje jak Skype, Facebook i Mapy Google. Nie wiadomo czy tablet wspiera Google Play. Potencjalna jego cena także jest zagadką. Sprzęt na rynku pojawić ma się 25 lipca.

Źródło: androidadvices

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.