ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola Bounce zmienia nazwę i pojawią się na na nowych zdjęciach – pachnie skórą!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
motorola

Motorola po sukcesie z Moto G oraz Moto X przygotowała mnóstwo kolejnych wariantów, które w zamierzeniu twórców mają się stać kolejnymi hitami sprzedażowymi kochanymi przez miliony. Niedawno do Sieci trafiły informacje na temat Motoroli Bounce, a dziś wiemy już, że smartfon zmienia swą nazwę na bardziej kojarzoną z marką oraz mamy przyjemność zobaczyć go na nowych zdjęciach.

Nadchodzący model Motoroli zmienia swoją nazwę. Koniec z „Bounce”, od dziś możemy go nazywać „Moto X Force”. Taka delikatna zmiana z pewnością lepiej przysłuży się kojarzeniu słuchawki z marką producenta i serią smartfonów. A jak już zapewne wiemy, Moto X Force oferować będzie nietłukący się wyświetlacz, być może do jego produkcji zostanie wykorzystane szkło szafirowe. Z parametrów technicznych znajdziemy tutaj 5,4 calowy wyświetlacz rozdzielczości QHD, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 810 w towarzystwie 3 GB pamięci RAM oraz 32 bądź 64 GB pamięci wewnętrznej. Możliwości fotograficzne smartfona ukażą aparaty z matrycą wielkości 21 oraz 5 megapikseli. Bateria odpowiedzialna za życie telefon będzie mieć 3760 mAh pojemności.

Motorola-Moto-X-Force--Bounce (1)

Nowy przeciek wprost od @upleaks ukazuje ponadto Moto X Force w czarnej wersji kolorystycznej, tylko pokrywa baterii sprawia wrażenie pokrycia skórą jak to miało już miejsce np. w modelach Samsunga. Na dole urządzenia widzimy również głośniki stereo. Premiera w grudniu? Miejmy nadzieję, że tak. I również na to, że z powodu ceny nie pospadamy z krzeseł.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy