Sony Xperia
Flip Cover Xperia

 
Odpowiedź na pytanie zadane w tytule znajdziemy na dole artykułu. Najpierw przyjrzyjmy się oficjalnym akcesoriom dla nowych Xperii. Wśród nich znajdziemy np. etui typu „flip-cover” (widoczne na poniższych zdjęciach).
 
Xperia Z5 Flip Cover
 
Ponadto, nowe słuchawki Sony High-Resolution Audio Headset MDR-NC750 po raz pierwszy pozwolą cieszyć się połączeniem muzyki Hi-Res Audio z Digital Noise Cancelling (Cyfrowa Redukcja Szumów). Wysłuchasz nagrań w tak doskonałej jakości, w jakiej zaplanował je twórca. Hałasy pochodzące z otoczenia zostaną zredukowane nawet do 98%.
 
Audio Headset MDR-NC750

Audio Headset MDR-NC750

Z kolei, zestaw słuchawkowy Stereo Bluetooth® Headset SBH54 jest uniwersalny dzięki funkcji Multipoint ‒ możliwości podłączenia więcej niż jednego telefonu do tego zestawu. Został zaprojektowany specjalnie dla osób, które chcą mieć wygodne urządzenie towarzyszące smartfonowi i pozwalające na łatwe odbieranie i wykonywanie połączeń, sprawdzanie wiadomości, słuchanie muzyki.
 
Wracając do tego co najważniejsze czyli cen! Według oficjalnych informacji od Sony:
 
Sony Xperia™ Z5 i Z5 Compact wejdą na rynki na całym świecie od października 2015 roku, a Xperia Z5 Premium od listopada 2015.
 
W Polsce do sprzedaży trafi Sony Xperia™ Z5 w wersji Single i Dual SIM oraz Xperia Z5 Compact i Xperia Z5 Premium ‒ w wariancie Single SIM w następujących cenach: Xperia Z5 ‒ 2999 zł, Xperia Z5 Compact ‒ 2599 zł, Xperia Z5 Premium ‒ 3999 złotych. Przedsprzedaż smartfonów rusza w e-shopie na stronie www.sonymobile.pl oraz w salonach sprzedaży naszych partnerów.
 
Co sądzicie o cenach? Czy są one rozsądne porównując je z konkurencją?
 
źródło: materiały prasowe Sony, gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.