ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
the freestyle w przedsprzedaży

Samsung zaprezentował przenośny projektor The Freestyle

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Projektor The Freestyle to jedna z nowości od firmy Samsung prezentowana na targach CES 2022. Urządzenie nie jest jeszcze dostępne w sprzedaży w naszym regionie, ale już poznaliśmy kilka interesujących faktów na jego temat. Sprzęt ma zapewniać dużą elastyczność i nie posiadać ograniczeń, którymi charakteryzuje się większość projektorów na rynku.

Lekki i kompaktowy — taki jest Samsung The Freestyle

Samsung postanowił połączyć optymalne wrażenia z oglądania filmów z kompaktową obudową. W ten sposób firma chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą mieć dostęp do treści audio i wideo w różnych miejscach. Pozbawiony ograniczeń, jakie tradycyjnie narzucała zarówno przestrzeń, jak i rozmiar projektora, The Freestyle to przyjemne, wszechstronne urządzenie, z którego można korzystać w wybrany przez siebie sposób — mówi Simon Sung, Executive Vice President and Head of the Sales & Marketing Team of the Visual Display Business w Samsung Electronics.

The Freestyle ma kompaktową obudowę i waży tylko 830 gram. Urządzenie zostało wyposażone w stojak umożliwiający rotację do 180°. Samsung deklaruje, że wrażenia z oglądania filmów z użyciem projektora będą doskonałe w przypadku ekranów o rozmiarach do 100″. The Freestyle posiada kompleksowe funkcje automatycznej korekcji Keystone (korekcja trapezu) i poziomowania. Umożliwiają one urządzeniu samoczynne dostosowanie ekranu do dowolnej powierzchni pod każdym kątem, co przekłada się na odpowiednie proporcje oglądanych treści. Na wyposażeniu projektora jest też podwójny pasywny radiator odpowiadający za bas bez zniekształceń. Projektor może pełnić rolę inteligentnego głośnika, który wyświetla na ścianach i innych powierzchniach efekty świetlne dostosowane do odtwarzanej muzyki. Za pomocą The Freestyle można wyświetlać również treści ze smartfona z Androidem lub iOS oraz korzystać z aplikacji i funkcji znanych z telewizorów Smart TV.

Czytaj także: Intel pokazał procesory 12. generacji do laptopów – szybciej i mobilnie

The Freestyle może być zasilany z gniazdka elektrycznego, ale również z zewnętrznego akumulatora kompatybilnego z z USB-PB i oferującego przynajmniej moc 50 W / 20 V. Dzięki temu projektor można zabrać np. na kemping. Od dzisiaj do 7 stycznia urządzenie można zobaczyć na targach CES. Przedsprzedaż w USA już się rozpoczęła (cena to 899,99 $), w kolejnych miesiącach dostępność ma objąć inne globalne rynki.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy