Ulefone

 
Projektowanie smartfonów dla wielu rynków może być dość trudne. Potrzeby i pragnienia konsumentów z nich różnią się znacznie. Jednak chiński producent Ulefone uważa, że jej nadchodzące telefony „Pasris” są perfekcyjnie zbalansowane. O co dokładnie chodzi?
 
Firma twierdzi, że 5-calowy wyświetlacz stanowi idealną równowagę pomiędzy wielkością a umiejętnością obsługi jedną ręką . Jest to wielkość perfekcyjna spośród rozmiarów ekranu w branży takich jak 3,5 cala, 4,0 cala, 4,7 cala , 5,5 cala, 6,0 cala czy nawet 6,4 cala.
 
Producent poinformował także, że jego decyzja, aby wpakować do smartfona średniej klasy specyfikację czyli: wyświetlacz 720 p, procesor MediaTek MTK6753 oraz 2 GB RAM to również część jego filozofii, aby osiągnąć równowagę. Tym razem firma chce ją osiągnąć na polu wydajności i przystępności.
 
Czy uważacie, że takie teorie brzmią sensownie i przekonująco? Czy faktycznie 5 cala to perfekcyjny rozmiar?
 
źródło: gizmochina

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.