moto-360-2-Copy

W Internecie pojawiły się nowe fotografie najnowszego smartwatcha od Motoroli. Zeszłoroczny zegarek Moto 360 okazał się wielkim hitem i wyniki sprzedaży jasno zasugerowały, że powstanie jego kolejny model. Moto 360 2gen – bo pod taką nazwą będzie znany nowy gadżet – ma być najbardziej funkcjonalnym i użytecznym zegarkiem, jaki kiedykolwiek powstał. Poprzednią generację okrzyknięto mianem najładniejszego zegarka na świecie. Być może jego następca osiągnie równie wielki, jeśli nie jeszcze większy sukces. Właśnie dzisiaj na Reddit’cie pracownik Motoroli opublikował zdjęcia świadczące o tym, że nowa wersja będzie miała niewiele większą średnicę (53 mm) , od poprzedniej (46 mm).

7BGMtYb-300x225

Nie podano jeszcze daty premiery najnowszego zegarka, możemy jednak spodziewać się, że pracownik firmy raczej nie publikowałby zdjęć bez zgody swojego pracodawcy. Stopniowo ujawniane zdjęcia to z całą pewnością element marketingowy koncernu i niedługo ujrzymy kolejne fotografie. Niestety nie wiadomo jeszcze za wiele o specyfikacji smartwatcha. Prawdopodobnie wyposażony zostanie w procesor Snapdragon, chociaż kto wie – do świata gadżetów dołączył ostatnio Intel oraz inni producenci podzespołów.

moto-360-2-image-2-840x414

Co myślicie o wyglądzie nadchodzącego zegarka? Ma szansę się przyjąć i przebić swojego poprzednika? Swoją drogą, ciekawe ile będzie kosztować – ja jednak wierzę, że cena będzie wymierna w stosunku do jego zawartości.