Note 5 na pewno pojawi się w Europie – Francuzi potwierdzają, ale czy Samsung zdecydował się na zmiany?

Newsy

samsung galaxy note 5 oficjalnie basdksakjsa

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Czemu Note 5 nie pojawił się w Europie? To dosyć trudne pytanie, ale z pewnością Samsung ma w tym swój biznes – nie zmniejszać sprzedaży poprzednika? Wyczuć rynek i jego reakcję na – jakby nie patrzeć – zupełnie inną wizję serii? Możliwych odpowiedzi jest wiele, ale jedno jest pewne – Koreańczycy już się szykują do prezentacji najnowszego phabletu na Starym Kontynencie.

 

Ostatnio przedstawiliśmy Wam ujawnione dokumenty z Federalnej Komisji Łączności, które jasno wskazywały, że Samsung przygotowuje model N920F, a więc odmianę Note’a 5 przygotowaną specjalnie na europejski rynek. Dzisiaj okazało się, że taki smartfon pojawił się na francuskiej stronie internetowej koreańskiego producenta. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że phablet zmierza na Stary Kontynent oraz wiemy, że Note 5 dla nas ma już określoną wartość współczynnika SAR. Tym samym zaczynają się pojawiać pogłoski, czy Samsung postanowi wynagrodzić nam czekanie? Być może sam smartfon będzie nieco odmieniony? Jedyne, co dzisiaj zostało ujawnione to to, że prawdopodobnie pojawi się wersja 128 GB, o której braku było głośno po ogólnoświatowej prezentacji Note’a 5.

Jednak czy więcej pamięci wbudowanej to wystarczająca nagroda? Samsung z pewnością ponownie podzielił rynek na fanów Note’a 5 oraz jego zagorzałych przeciwników. Do której grupy się zaliczacie?

źródło: ibitimes.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x