samsung galaxy note 5 oficjalnie basdksakjsa

 

Producenci chwaleni są za szybkie wprowadzanie swoich produktów do sklepów zaraz po ich prezentacji. Tak zrobiła chociażby Motorola z niedawno przedstawioną Moto G. Jednak Samsung – nie wiadomo czemu – postanowił nie wprowadzać Galaxy Note 5 w Europe. Na szczęście, najprawdopodobniej, może to się zmienić.

 

Koreańczykom już i tak mocno się oberwało za premierę Galaxy Note 5. Jednak pierwsze informacje o sprzedaży są zadziwiająco pozytywne. W takim razie czy w Europie ujrzymy najnowszego phableta od Samsunga? Najprawdopodobniej tak, gdyż do Federalnej Komisji Łączności w lipcu trafił model oznaczony nazwą kodową SM-N920F. N920 oznacza oczywiście Galaxy Note 5, ale w tym wypadku liczy się ostatnia litera. Patrząc na poprzednie smartfony firmy to „F” oznacza urządzenia przeznaczone dla Europejczyków. W takim razie wszelkie niejasności czy Note 5 dotrze na Stary Kontynent zostały rozwiane. Teraz pojawia się pytanie kiedy to się stanie. Jak wyliczono, na przykładzie poprzednich certyfikacji, wszelkie prawne zagadnienia mogą zająć około 180 dni. W takim razie potwierdzają się słowa Samsunga, że w tym roku nie ujrzymy Note’a 5 w naszych sklepach. Nastąpi to w na przełomie stycznia i lutego.

 

Czy Note 5 dla Europejczyków będzie się czymś różnił w stosunku do znanego nam modelu? Osobiście nie sądzę, ale być może właśnie pewne zmiany zostaną wprowadzone. Karta pamięci? Co byście chcieli, żeby Samsung zmienił w tym smartfonie?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.