Przecena gier Madfinger Games – Shadowgun i Samurai II za 4 zł!

Newsy

madfingergames
W sklepie Google Play pojawiła się dziś promocja na gry autorstwa studia Madfinger Games. Tytuły takie jak Shadowgun, czy też Samurai II: Vengance dostępne są w bardzo okazyjnej cenie, wynoszącej 0,99$ (w przeliczeniu 3,98 zł). Obydwie gry posiadają wersję dedykowaną dla urządzeń wyposażonych w układ NVIDIA Tegra, oraz wersję kompatybilną z szerszą liczbą smartfonów i tabletów z Androidem. Zdecydowanie polecamy przetestowanie gier Madfinger Games, gdyż są one bardzo dopracowane pod względem graficznym i oferują też sporą grywalność. Łatwy dostęp do wszystkich przecenionych tytułów otrzymacie przez wejście w ten link.

Prawdopodobnie już jutro zostanie opublikowana kolejna gra Madfinger Games – Dead Trigger i według doniesień ma ona również kosztować 0,99$ w dniu premiery.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x