Asus potwierdza istnienie tabletu od Google

Newsy

Chyba nie potrzeba już więcej informacji, by stwierdzić, że wspólny tablet Asusa i Google faktycznie istnieje i zostanie zaprezentowany w najbliższych dniach. Dziś zagraniczne agencje prasowe podały, że pracownicy Asusa potwierdzają, że współpracowali z Google przy tworzeniu taniego tabletu o przekątnej 7″, który byłby konkurencyjny cenowo wobec Kindle Fire.

Przypomnijmy, że według dotychczasowych informacji tablet Nexus będzie wyposażony w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, ekran IPS o rozdzielczości 1280×800 i przekątnej 7″. Urządzenie ma być dostępne w dwóch wariantach cenowych – 199$ za 8GB i 249$ za 16 GB pamięci. Nie wiemy, czy tablet będzie posiadał slot na karty microSD. Jego premiera powinna mieć miejsce w najbliższych dniach, a na półkach sklepowych ma się znaleźć jeszcze w tym miesiącu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

źródło: theverge.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x