Chyba nie potrzeba już więcej informacji, by stwierdzić, że wspólny tablet Asusa i Google faktycznie istnieje i zostanie zaprezentowany w najbliższych dniach. Dziś zagraniczne agencje prasowe podały, że pracownicy Asusa potwierdzają, że współpracowali z Google przy tworzeniu taniego tabletu o przekątnej 7″, który byłby konkurencyjny cenowo wobec Kindle Fire.

Przypomnijmy, że według dotychczasowych informacji tablet Nexus będzie wyposażony w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, ekran IPS o rozdzielczości 1280×800 i przekątnej 7″. Urządzenie ma być dostępne w dwóch wariantach cenowych – 199$ za 8GB i 249$ za 16 GB pamięci. Nie wiemy, czy tablet będzie posiadał slot na karty microSD. Jego premiera powinna mieć miejsce w najbliższych dniach, a na półkach sklepowych ma się znaleźć jeszcze w tym miesiącu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

źródło: theverge.com 
Piotr Andrzejewski