sony xperia z5 czytnik linii papilarnych odasnjkjas

 

Targi IFA tuż, tuż, a więc producenci tak naprawdę powinni powoli szykować się do wylotu do Berlina. Oznacza to, że większość urządzeń, które mają być zaprezentowane muszą być w tym momencie w pełni przygotowane. Wszystko wskazuje na to, że Sony jest już na ostatniej prostej w tworzeniu Xperii Z5.

 

Nowy flagowy smartfon Japończyków z pewnością będzie wywierał mieszane uczucia. Z jednej strony będzie to to samo urządzenie, co Xperia Z3+/Z4, a z drugiej pojawi się kilka zmian i dodatków. Przede wszystkim wewnątrz znajdziemy najprawdopodobniej te same podzespoły ze Snapdragonem 810 na czele, ale być może Sony zdecyduje się zwiększyć RAM do 4 GB. Z zewnątrz zapewne pojawi się wyświetlaczu prezentujący obraz w QuadHD (znany z Z4v), co niekoniecznie wszystkim przypadnie do gustu. Jednak pojawi się także czytnik linii papilarnych, który nie będzie dotykowy, a przesuwany i zostanie schowany w klawiszu blokady. Na pierwszych zdjęciach, które dostały się do Internetu, nie wyglądał on zbyt atrakcyjnie, ale jak się okazuje to Sony udało się połączyć wszystko w jedną spójną całość:

 

 

Oczywiście wygląd ogólny Xperii Z5, jak i wszystkich odmian, nie zostanie zmieniony w drastyczny sposób w stosunku do Z3+, co też niektórych może irytować. Niemniej jednak uważacie, że Sony odniesie sukces za sprawą nadchodzącego flagowego smartfonu?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.