CMvvZotXAAAsqAl

 

Evan Blass to postać, którą można nazwać najpewniejszym źródłem informacji. Oczywiście tych nieoficjalnych, gdyż wiele razy czekaliśmy na prezentację pewnych urządzeń mobilnych, a na Twitterze @evleaks były one już w pełni przedstawione. Tym razem nie będzie inaczej, a oto nowe, bardzo interesujące BlackBerry.

 

Grafika i smartfon na niej, które możecie ujrzeć na początku newsa to model Venice i razem, z tym obrazkiem, Evan Blass niemalże oficjalnie potwierdził datę premiery tego urządzenia. Odbędzie się ona w listopadzie i będzie to pierwszy smartfon od Kanadyjczyków, który będzie kontrolowany przez system Android. Jednak ciekawsza rzecz została ujawniona za pomocą drugiego tweeta, który zawierał następującą grafikę:

 

CMwEvNzUsAAe8KH

 

Wysuwana klawiatura QWERTY, która – jeśli schowana – jest praktycznie niewidoczna. Zależnie od grubości urządzenia, to rozwiązanie może okazać się jednym z najlepszych, ale czy tak naprawdę potrzebne są nam jeszcze fizyczne przyciski i związane z nimi zwiększone wymiary oraz waga? Niemniej jednak, zwróćcie jeszcze uwagę na zakrzywiony wyświetlacz niczym w modelach Samsunga z oznaczeniem Edge.

 

Taki rozwój smartfonów BlackBerry może oznaczać, że firma stawia wszystko na jedną kartę. Jeśli nie uda się ponownie pokazać na rynku światowym za pomocą urządzenia z Androidem i najważniejszymi cechami firmy to niestety może okazać się, że Jeżyna może źle skończyć. Jakie macie doświadczenia z tym producentem?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.