gdzie jest dziecko t-mobile

130 GB, nielimitowane rozmowy i SMS-y za 30 zł w T-Mobile na kartę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ogłosił dziś promocję, w ramach której można otrzymać 130 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y na miesiąc za 30 zł. Do tego dochodzi jeszcze bezpłatny dostęp do usługi Supernet Video DVD. Niestety nie będzie to stała oferta magentowego operatora, ale jeśli i tak korzystacie z jego usług, warto skorzystać.

Rozmowy, SMS-y i 130 GB za 30 zł w T-Mobile — jak to działa?

Promocja jest skierowana do obecnych oraz nowych klientów T-Mobile. Obecni klienci, żeby skorzystać z propozycji magentowego operatora, powinni mieć taryfę GO! i doładować konto w aplikacji Mój T-Mobile za 30 zł. Nowi klienci mogą doładować konto w dowolnym kanale w ciągu 30 dni od aktywacji startera.

Osoby, które spełnią powyższe warunki, otrzymają:

  • jednorazowy pakiet 100 GB na 30 dni
  • pakiet 15 GB na 30 dni w ramach GB po doładowaniu

Warto zauważyć, że za te bonusy nie zostaną potrącone środki z konta. Wciąż mamy więc 30 zł, które możemy wydać na ofertę cykliczną Bez Limitu L. Zawiera ona nielimitowane rozmowy i SMS-y, a także 15 GB internetu i dostęp do usługi Supernet Video DVD. Łącznie w pierwszym miesiącu mamy zatem aż 130 GB internetu.

Czytaj także: Google pyta regulatorów, dlaczego ci ignorują praktyki monopolistyczne Apple

Z promocji mogą również skorzystać osoby, które mają poprzednią taryfę w T-Mobile na kartę. Muszą jednak zmienić ją na GO! np. kodem *530*1#. Promocja trwa od dzisiaj do końca grudnia.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy