real

 

Real Boxing to chyba jedna z najbardziej udanych i popularnych gier na androida zrobionych przez Polaków. Twórcami tytułu jest Vivid Games, notowane na New Connect. Ich topowy produkt ściągnięto już ponad 25 mln razy z Google Play. Jest to naprawdę dobry wynik poparty niezłymi recenzjami i grywalnością. Gra polega na budowaniu własnych kombinacji ciosów za sprawą dynamicznego systemu walki. Dodatkowo można skorzystać z potężnych power-upów by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Można poczuć każdy prosty, sierpowy i podbródkowy jak nigdy dzięki intuicyjnemu sterowaniu.

 

Ponadto spółka zamierza wydać drugą część swojego hitu już na przełomie trzeciego i czwartego kwartału.

 

Na stronie spółki można przeczytać że: oczekiwane Real Boxing 2 zaoferuje oszałamiającą oprawę graficzną dzięki wykorzystaniu technologii Unreal Engine 4, możliwość stworzenia własnego boksera i przeżycia jego kariery od zera do bokserskiej legendy oraz wiele, wiele więcej.
W Internecie można obejrzeć zapowiedź gry:

 

 

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o Real Boxing to warto się zainteresować, gdyż gra jest w pełni darmowa! Dostępna na urządzenia z Androidem i systemem iOS. Z kolei nadchodząca druga część tytułu z pewnością okaże się hitem!

 

Źródło: vivid games

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.