Nowy Nexus 5 (2015) na wideo! LG idzie w dobrą stronę

Newsy

LG-Nexus-5-2015-renders

O nowym Nexusie 5 robi się coraz głośniej. Google chcąc nadać świeżości chce w tym roku wypuścić aż dwa modele – jeden wyprodukowany przez LG, drugi zaś przez Huawei. To właśnie za sprawą przychylnych opinii i sentymentu użytkowników względem Nexusa 5, Gigant z Mountain View postanowił go wznowić. A według wszystkich przecieków tak właśnie ma się prezentować. Po prostu minimalistyczny wow!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Wielkie ekrany nie każdemu przypadają do gustu. Niestety aktualnie taka moda, że producenci w swoich flagowcach umieszczają wyświetlacze >5,5 cali, co sprawia, że szukając sprzętu na lata jesteśmy skazani na phablet a nie jak kiedyś się jeszcze mówiło – smartfon. Na szczęście nowy Nexus 5 problem ten rozwiąże ekranem 5,2 calowym.

 

 

Podążając za OnLeaks, Nexus 5 2015 będzie wyposażony w skaner linii papilarnych, głośniki stereo na frontowym panelu (nareszcie!) oraz USB typu C. W najcieńszym miejscu osiągnie grubość 8 mm, natomiast w najgrubszym sięgnie wartości 9,8 mm z powodu wystającego obiektywu aparatu. Niestety wciąż nie mamy żadnych nowych informacji na temat zastosowanych materiałów, jednakże poprzednie przecieki mówiły o metalowej ramce i obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego.

 

 

Kiedy premiera? Jeśli Google będzie konsekwentne w swych działaniu, Nexus 5 zostanie zapowiedziany w drugiej połowie października. Oby tak było.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x