Manta_logo

 

Coraz więcej pojawia się na rynku urządzeń od różnej maści producentów, których wspólnym mianownikiem jest bardzo niska cena. Niestety, trudno nie dostrzec faktu, że w parze z niewielką cena idzie niewielka wydajność oraz niewielki komfort użytkowania.

Kolejny tani tablet został właśnie zaprezentowany przez firmę Manta. EasyTab2, bo tak oznaczony został sprzęt, posiada następujące parametry techniczne:

-7-calowy ekran oporowy o rozdzielczości 800×480

-procesor Infotomic x210 o zegarze 1 GHz

-akcelerator 3D

-256 MB RAM

-4 GB ROM

-slot microSD, dwa porty USB i moduł WiFi

-bateria 4000 mAh

-Android 2.3 Gingerbread

manta-easytab-2_1

Urządzenie ma dostęp do Google Play, co zdaje się tylko z lekka poprawiać dość mizerną specyfikację. Sugerowana cena sprzętu ma wynosić 249 PLN.

Co sądzicie o tym tanim tablecie od Manty?

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.