Pobierz nowego Snapchata i korzystaj bez obaw o transfer danych!

Aplikacje

snapchat

Wakacje w pełni, a wraz z nimi podróże, ciekawe miejsca, interesujące zbiegi okoliczności i cała masa rzeczy, które chcielibyśmy uwiecznić na zdjęciach i się nimi podzielić. Świetnie nadaje się do tego Snapchat, jednak potrafił on dość poważnie drenować baterię i zjadać cenne megabajty. Teraz jednak ma się to zmienić, dzięki nowej aktualizacji!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Snapchat to aplikacji, dzięki której możemy wysłać naszym znajomym zdjęcia wyświetlające się przez określoną ilość czasu. Działa to szybko i intuicyjnie, choć trzeba podkreślić, że potrafi mocno nadwerężyć nasz transfer. Wersja 9.14 stara się to zażegnać i dodatkowo przynosi parę dodatkowych bonusów.

 

nexus2cee_Snapchat5

 

Pierwszym z nich jest dodanie „Travel Mode”. Ten tryb dostępny w opcjach z pewnością trafi w gusta osób oszczędzających swoje megabajty Internetu, gdyż zredukuje on ilość automatycznie pobieranych danych. W nowym Snapchatcie pojawił się również przycisk z emotikonami, które dodatkowo wzbogacą treść jaką chcemy zawrzeć do zdjęcia.

 

nexus2cee_Snapchat8

 

Jeśli nie dostaliście jeszcze aktualizacji, a chcecie ją jak najszybciej dorwać na swój telefon, kliknijcie tutaj.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x