snapchat

Wakacje w pełni, a wraz z nimi podróże, ciekawe miejsca, interesujące zbiegi okoliczności i cała masa rzeczy, które chcielibyśmy uwiecznić na zdjęciach i się nimi podzielić. Świetnie nadaje się do tego Snapchat, jednak potrafił on dość poważnie drenować baterię i zjadać cenne megabajty. Teraz jednak ma się to zmienić, dzięki nowej aktualizacji!

 

Snapchat to aplikacji, dzięki której możemy wysłać naszym znajomym zdjęcia wyświetlające się przez określoną ilość czasu. Działa to szybko i intuicyjnie, choć trzeba podkreślić, że potrafi mocno nadwerężyć nasz transfer. Wersja 9.14 stara się to zażegnać i dodatkowo przynosi parę dodatkowych bonusów.

 

nexus2cee_Snapchat5

 

Pierwszym z nich jest dodanie „Travel Mode”. Ten tryb dostępny w opcjach z pewnością trafi w gusta osób oszczędzających swoje megabajty Internetu, gdyż zredukuje on ilość automatycznie pobieranych danych. W nowym Snapchatcie pojawił się również przycisk z emotikonami, które dodatkowo wzbogacą treść jaką chcemy zawrzeć do zdjęcia.

 

nexus2cee_Snapchat8

 

Jeśli nie dostaliście jeszcze aktualizacji, a chcecie ją jak najszybciej dorwać na swój telefon, kliknijcie tutaj.

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.