Pre-order Samsunga Galaxy S6 edge Plus to nie tylko szybka dostawa, ale i przydatne gadżety

Newsy

samsung-galaxy-s6-edge

13 sierpnia nastąpi dopiero za dwa dni. To właśnie wtedy Samsung oficjalnie zaprezentuje nadchodzące słuchawki – nowego Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 edge plus. Znamy już częściowo specyfikację techniczną obydwu modeli, czekamy jednak wciąż na ostatniego słowo od samego producenta. Niemniej pojawiła się niespodzianka dla niecierpliwców – telefon pojawi się w przedsprzedaży.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Francuska strona Samsunga bowiem już teraz oferuje możliwość złożenia pre-ordera. Akcja wystartuje 21 sierpnia i będzie trwać aż do 3 września, tak więc wysyłka powinna nastąpić dzień później. Co więcej, Samsung w takiej ofercie dorzuca jeszcze gratis słuchawki Level Bluetooth oraz trzymiesięczną subskrypcję Google Play Music.

 

francuski samsung

 

Pozostaje jeszcze kwestia dostępności przedwczesnego zamówienia. Francja jest krajem europejskim, więc logicznym posunięciem ze strony Samsunga byłoby wdrożenie takiej opcji również w pozostałych państwach naszego kontynentu. Niestety nie pojawiły się żadne informacje dotyczące Samsunga Galaxy Note 5, tak więc fani tego modelu będą musieli trochę poczekać na swoją kolej.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x