samsung-galaxy-s6-edge

13 sierpnia nastąpi dopiero za dwa dni. To właśnie wtedy Samsung oficjalnie zaprezentuje nadchodzące słuchawki – nowego Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 edge plus. Znamy już częściowo specyfikację techniczną obydwu modeli, czekamy jednak wciąż na ostatniego słowo od samego producenta. Niemniej pojawiła się niespodzianka dla niecierpliwców – telefon pojawi się w przedsprzedaży.

 

Francuska strona Samsunga bowiem już teraz oferuje możliwość złożenia pre-ordera. Akcja wystartuje 21 sierpnia i będzie trwać aż do 3 września, tak więc wysyłka powinna nastąpić dzień później. Co więcej, Samsung w takiej ofercie dorzuca jeszcze gratis słuchawki Level Bluetooth oraz trzymiesięczną subskrypcję Google Play Music.

 

francuski samsung

 

Pozostaje jeszcze kwestia dostępności przedwczesnego zamówienia. Francja jest krajem europejskim, więc logicznym posunięciem ze strony Samsunga byłoby wdrożenie takiej opcji również w pozostałych państwach naszego kontynentu. Niestety nie pojawiły się żadne informacje dotyczące Samsunga Galaxy Note 5, tak więc fani tego modelu będą musieli trochę poczekać na swoją kolej.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.