Diablo II zmiana balansu

Diablo II Resurrected – daty i szczegóły otwartej bety ujawnione

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Data premiery Diablo II Resurrected zbliża się szybkimi krokami, ale zanim pojawi się pełna wersja gry, Blizzard przeprowadzi jeszcze kilka beta testów. Pierwszy z nich to test wczesnego dostępu, który będzie dostępny tylko dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, drugi to otwarty test beta, w którym może wziąć udział każdy. Dziś Blizzard potwierdził daty ich rozpoczęcia  i ujawnił szczegóły na temat każdego z nich.

Diablo II Resurrected beta – data i zasady

Diablo II Resurrected beta - data i zasady

Beta wczesnego dostępu odbędzie się w ten weekend, rozpoczynając się w piątek, 13 sierpnia dla graczy PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5 i PS4, którzy zamówili Diablo II Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection. Jak widać, gracze ze Switchem mogą czuć się w tej kwestii niepocieszeni. Beta rozpocznie się o 19:00 i potrwa do wtorku 17 sierpnia również do 19:00. Otwarta beta wystartuje na tych samych platformach kilka dni później, od piątku, 20 sierpnia o 19:00 do poniedziałku, 23 sierpnia również do 19:00. Ta beta jest darmowa dla każdego na wyżej wymienionych platformach, bez względu na status zamówienia przedpremierowego.

Zobacz też: Windows 11 na Steam Deck? Valve zamierza w tym pomóc

Będzie to beta dla wielu graczy, więc będziecie mogli połączyć się ze znajomymi, ale podobnie jak w technicznej alfie, którą widzieliśmy na początku roku, postępy w fabule będą ograniczone tylko do Aktu 1 i 2. Tym razem jednak pojawią się dwie nowe klasy do grania, ponieważ Blizzard dodał do bety Paladyna i Druida. Dołączą oni do Barbarzyńcy, Czarodziejki i Amazonki, czyli trzech klas dostępnych podczas technicznej alfy. Fani nekromanty i zabójczyni będą więc musieli poczekać na pełną wersję gry, aby zagrać wybraną przez siebie klasą. Diablo II Resurrected ukaże się na Nintendo Switch, PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 23 września 2021 roku.

Źródło: SlashGear

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy