Data premiery Diablo II Resurrected zbliża się szybkimi krokami, ale zanim pojawi się pełna wersja gry, Blizzard przeprowadzi jeszcze kilka beta testów. Pierwszy z nich to test wczesnego dostępu, który będzie dostępny tylko dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, drugi to otwarty test beta, w którym może wziąć udział każdy. Dziś Blizzard potwierdził daty ich rozpoczęcia  i ujawnił szczegóły na temat każdego z nich.

Diablo II Resurrected beta – data i zasady

Diablo II Resurrected beta - data i zasady

Beta wczesnego dostępu odbędzie się w ten weekend, rozpoczynając się w piątek, 13 sierpnia dla graczy PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5 i PS4, którzy zamówili Diablo II Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection. Jak widać, gracze ze Switchem mogą czuć się w tej kwestii niepocieszeni. Beta rozpocznie się o 19:00 i potrwa do wtorku 17 sierpnia również do 19:00. Otwarta beta wystartuje na tych samych platformach kilka dni później, od piątku, 20 sierpnia o 19:00 do poniedziałku, 23 sierpnia również do 19:00. Ta beta jest darmowa dla każdego na wyżej wymienionych platformach, bez względu na status zamówienia przedpremierowego.

Zobacz też: Windows 11 na Steam Deck? Valve zamierza w tym pomóc

Będzie to beta dla wielu graczy, więc będziecie mogli połączyć się ze znajomymi, ale podobnie jak w technicznej alfie, którą widzieliśmy na początku roku, postępy w fabule będą ograniczone tylko do Aktu 1 i 2. Tym razem jednak pojawią się dwie nowe klasy do grania, ponieważ Blizzard dodał do bety Paladyna i Druida. Dołączą oni do Barbarzyńcy, Czarodziejki i Amazonki, czyli trzech klas dostępnych podczas technicznej alfy. Fani nekromanty i zabójczyni będą więc musieli poczekać na pełną wersję gry, aby zagrać wybraną przez siebie klasą. Diablo II Resurrected ukaże się na Nintendo Switch, PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 23 września 2021 roku.

Źródło: SlashGear

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.