xiaomi-mi-3-uber-specs

Producenci znani są z tego, że na czystego Androida tworzą jeszcze swoje autorskie nakładki. Można powiedzieć, że to taki znak firmowy producenta. HTC ma więc swoje Sense, Samsung TouchWiz, a Xiaomi ma wręcz kompleksowe MIUI. Posiadaczy smartfonów tego ostatniego producenta ucieszy wiadomość, że już niebawem dostaną aktualizację. Możemy się spodziewać wielu zmian?

 

 

 

Aktualnie na telefony Xiaomi dostępna jest nakładka MIUI 6. Znana, często wykorzystywana w nieoficjalnych ROMach. Producent ogłosił, że już 13 sierpnia w Pekinie zostanie ukazana kolejna odsłona produktu. Data ta jest jednak zarezerwowana wyłącznie dla rynku chińskiego. Wersja MIUI 7 przeznaczona dla reszty świata zostanie zaprezentowana kilka dni później, bo 19 sierpnia. Pokaz odbędzie się w New Delhi.

 

 

Jakie zmiany zostaną zastosowane? Być może wersja Androida zostanie uaktualniona do najnowszej. Z pewnością popracowano również trochę nad optymalizacją i wydłużeniem czasy pracy baterii. Nie powinny nas również ominąć delikatne zmiany kosmetyczne. Ale na razie możemy jedynie zgadywać, nie pozostaje więc nic innego, jak wytrzymać tydzień czasu i poznać MIUI 7 w pełnej krasie.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.