samsung galaxy z fold3 flip3 watch4 wyglada data termin premiery

Samsung otwiera zapisy na Galaxy Z Fold3 – wpłać zaliczkę i skorzystaj ze specjalnych bonusów

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Tuż za rogiem jest konferencja Samsunga, na której poznamy jedne z najważniejszych urządzeń tego roku. Firma oprócz inteligentnych akcesoriów w postaci zegarka i bezprzewodowych słuchawek chce zaprezentować dwa składane smartfony z elastycznymi ekranami. Tym ważniejszym, bo większym i lepiej wyposażonym będzie naturalnie Galaxy Z Fold3. Chętni, którzy są zainteresowani tym modelem, mogą już zapisywać się, a właściwie rezerwować egzemplarz dla siebie. W ten sposób nie tylko szybko dowiedzą się o premierze, ale też zyskają nieco więcej.

Samsung Galaxy Z Fold3 – chętni mogą już się zapisywać i rezerwować swój egzemplarz

samsung galaxy z fold3 zapisy rezerwacje

Samsung praktycznie co roku przygotowuje w wybranych krajach możliwość rezerwacji egzemplarza danego smartfona jeszcze przed jego premierą. Dlatego strona, która pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, nie zawiera nawet nazwy modelu nadchodzącego urządzenia. Oczywiście nietrudno domyślić się, że mowa jest o Galaxy Z Fold3, ale swego rodzaju tajemnica wciąż istnieje. Oczywiście zawarte cytaty, z czego jeden możecie przeczytać powyżej, odnoszą się do poprzednika, czyli Galaxy Z Fold2.

Cała akcja sprowadza się do podania swoich danych, wyrażając zainteresowanie zakupem nadchodzącego smartfona. W zamian Samsung nie tylko szybko poinformuje o premierze, ale także zagwarantuje wyższą kwotę za stare urządzenie, zaoferuje dodatkowy program gwarancyjny Samsung Care+ na 12 miesięcy, a także prezent-niespodzianek w ramach przedsprzedaży.

Zobacz też: Jak naklejać szkło hartowane na ekran? Błędy, których lepiej unikać.

Niektórzy mogą zastanawiać się, po co Samsung przygotowuje takie rezerwacje? Firma w ten sposób jest w stanie określić wstępne zainteresowanie danym modelem. W końcu mówimy o naprawdę drogim sprzęcie i wszelkie źle oszacowane liczby są bardziej odczuwalne. W takich przypadkach nie ma mowy o nadwyżkach.

Źródło: Phone Arena, Droid Life

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy