samsung galaxy z flip3 wyglad wolne ladowanie

Aż tak źle jednak nie będzie? Samsung Galaxy Z Flip3 naładujemy nieco szybciej

2 minuty czytania
Komentarze

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o niezbyt imponującej mocy ładowania w Galaxy Z Flip3. Samsung nie ma zamiaru ścigać się z innymi o najszybsze technologie, co po części jest zrozumiałe. Koreańczycy na pewno nie chcą zostać w tyle, więc pracują nad odpowiednimi rozwiązaniami. Mimo wszystko Galaxy Z Flip3 jest na tyle specyficznym urządzeniem, że trzeba liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Tylko okazuje się, że te wcale nie będą tak duże, jak głosiły zeszłotygodniowe doniesienia.

Samsung Galaxy Z Flip3 z szybszym ładowaniem niż mogliśmy się spodziewać

samsung galaxy z flip3 ladowarka moc ladowanie

Kolejne certyfikacje pokazują, że Samsung przygotował kolejny zestaw ładowarek dla swoich składanych smartfonów z elastycznymi ekranami. Tym razem są one mocniejsze, bo oferuje 25 W, zamiast wcześniej wspominanych 15 W. Jedna z nich jest przewidziana właśnie dla Galaxy Z Flip3, co możemy bezproblemowo przetłumaczyć na wsparcie szybszej technologii ładowania. To wciąż nie jest poziom, do którego przyzwyczaiły nas chińskie firmy, ale różnica na pewno będzie odczuwalna w kontekście 25 kontra 15 W. W takim razie skąd wzięło się to zamieszanie? Wszystko najprawdopodobniej sprowadza się do tego, że Samsung nie zaoferuje w każdym kraju takiego samego zasilacza w zestawie. W wielu krajach będzie to kostka o mocy 15 W i możliwość dokupienia mocniejszego odpowiednika.

Zobacz też: Powrót BlackBerry coraz bliżej, ale i tak na ratunek może być za późno.

Oczywiście o ile zasilacz w ogóle pojawi się w pudełku, bo ta informacja wciąż nie została w żaden sposób potwierdzona. Niemniej wiele wskazuje na to, że drugi składak Samsunga, czyli Galaxy Z Fold3 zadebiutuje właśnie z ładowarką o mocy 25 W. Czy to będzie najszybsza obsługiwana technologia? To również tajemnica, na której odkrycie jeszcze musimy poczekać. Najpóźniej do 11 sierpnia, kiedy to omawiane smartfony oficjalnie pojawią się na świecie.

Źródło: GSM Arena

Motyw