OnePlus-2-leaked-images (1)

 

Kojarzycie FCC? Z pewnością jeśli tylko przeglądacie nasz portal regularnie, gdyż ta amerykańska komisja stosunkowo często ujawnia – przez przypadek – przedpremierowe urządzenia, które muszą właśnie przejść certyfikacje w Federalnej Komisji Łączności. Jednak tym razem przyjrzymy się nieco inaczej jednej paczce zdjęć.

 

Tym razem pokażę Wam jak znęcano się nad OnePlus 2, a więc ostatnim hitem z Chin, który już trafił do wielu użytkowników i cieszy się sporym zainteresowaniem. FCC ma za zadanie zbadać czy dane urządzenie wyposażone w moduły łączności zostało wykonane zgodnie ze sztuką i jest bezpieczne dla otoczenia. W takim razie, nie przedłużając, tak oto wyglądała przygoda 1+2 w Federalnej Komisji Łączności:

 

 

Ponad 50 zdjęć przedstawiających najdrobniejsze elementy najnowszego smartfonu OnePlus. Tym samym możecie zobaczyć niejako pierwszą rozbiórkę tego urządzenia, ale na wycenę przyjdzie nam jeszcze poczekać.

 

Oczywiście jest to ciekawostka, która może się przydać przyszłym posiadaczom OnePlus 2. Mimo wszystko, po przejrzeniu powyższych zdjęć, czy coś Was zaciekawiło w sposobie montażu czy też samego wyposażenia?

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.