VKWorld Discovery S1 jako pierwszy zaoferuje ekran 3D w rozdzielczości HD

Newsy

v-a

 
Pamiętacie chociażby smartfona LG Optimus 3D? To urządzenie oferowało nam ekran 3D, który nie wymagał specjalnych okularów. Popularność tego rozwiązania nie okazała się zbyt duża, a sam wyświetlacz dawał nam obraz o niezbyt wysokiej rozdzielczości.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
Firma VKWorld pokazała światu smartfona, który przypomniał nam o tej ciekawej możliwości. Model Discovery S1 jest wyposażony w ekran o rozdzielczości 720p i co najważniejsze oferuje nam obraz 3D bez konieczności posiadania okularów. Przekątna 5,5 cala w połączeniu z technologią, w której został wykonany wyświetlacz mogą zapewnić doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów czy grania w gry.

 
Nie wiadomo nic więcej o tym smartfonie, ale z pewnością będzie on urządzeniem niszowym przeznaczonym jedynie na wybrane rynki. Trudno też oczekiwać masowego skoku popularności ekranów 3D, w ciągu najbliższych lat raczej nam to nie grozi.

 

v-c

Źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x