v-a

 
Pamiętacie chociażby smartfona LG Optimus 3D? To urządzenie oferowało nam ekran 3D, który nie wymagał specjalnych okularów. Popularność tego rozwiązania nie okazała się zbyt duża, a sam wyświetlacz dawał nam obraz o niezbyt wysokiej rozdzielczości.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 
Firma VKWorld pokazała światu smartfona, który przypomniał nam o tej ciekawej możliwości. Model Discovery S1 jest wyposażony w ekran o rozdzielczości 720p i co najważniejsze oferuje nam obraz 3D bez konieczności posiadania okularów. Przekątna 5,5 cala w połączeniu z technologią, w której został wykonany wyświetlacz mogą zapewnić doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów czy grania w gry.

 
Nie wiadomo nic więcej o tym smartfonie, ale z pewnością będzie on urządzeniem niszowym przeznaczonym jedynie na wybrane rynki. Trudno też oczekiwać masowego skoku popularności ekranów 3D, w ciągu najbliższych lat raczej nam to nie grozi.

 

v-c

Źródło: Phonearena
Dawid Przewoźnik