nexus lineup

 

W tym roku na pewno ujrzymy dwa nowe smartfony z serii Nexus. Google chce odświeżyć dwa ostatnie urządzenia z tej rodziny i tak oto czekamy na modele od Huawei oraz LG. Amerykanie chcą tym razem dać wszystkim możliwość wybrania urządzenia dla siebie, a więc najważniejszy jest rozmiar wyświetlacza.

 

Nexus 6 w zeszłym roku z pewnością nie przypadł wszystkim do gustu ze względu na swój ogromny, niemalże 6-calowy ekran. Tym samym teraz Motorola została odsunięta od Google, a jej miejsce zajął najpopularniejszych chiński producent, a więc Huawei. O samym modelu obecnie niewiele wiemy, ale na YouTubie pojawił się ciekawy film. Oto on:

 

 

Ewidentnie jest to prototyp w obudowie, która zostanie zmieniona w oficjalnej produkcji, ale wiele osób zwraca uwagę na aparat. Może on charakteryzować właśnie serię Nexus i tym samym widzimy powyżej chińskiego Nexusa 6 przygotowanego na 2015 rok. Dodatkowo wypukłość aparatu może oznaczać, że w końcu Google pomyślało o aparacie, gdyż bardzo możliwe, że pojawi się optyczna stabilizacja obrazu (OIS).

 

Samo źródło jest dosyć pewne, gdyż ta sama osoba przedstawiła nam wcześniej inne prototypy Huawei, które ujrzały światło dzienne w podobnej formie. W takim razie, jak po tym krótkim zapoznaniu wypada w Waszych oczach Nexus 6?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.