ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Tajemniczy prototyp od Huawei – design sugeruje Nexusa 6

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
nexus lineup

W tym roku na pewno ujrzymy dwa nowe smartfony z serii Nexus. Google chce odświeżyć dwa ostatnie urządzenia z tej rodziny i tak oto czekamy na modele od Huawei oraz LG. Amerykanie chcą tym razem dać wszystkim możliwość wybrania urządzenia dla siebie, a więc najważniejszy jest rozmiar wyświetlacza.

Nexus 6 w zeszłym roku z pewnością nie przypadł wszystkim do gustu ze względu na swój ogromny, niemalże 6-calowy ekran. Tym samym teraz Motorola została odsunięta od Google, a jej miejsce zajął najpopularniejszych chiński producent, a więc Huawei. O samym modelu obecnie niewiele wiemy, ale na YouTubie pojawił się ciekawy film. Oto on:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-8qdsWHHijA[/youtube]

Ewidentnie jest to prototyp w obudowie, która zostanie zmieniona w oficjalnej produkcji, ale wiele osób zwraca uwagę na aparat. Może on charakteryzować właśnie serię Nexus i tym samym widzimy powyżej chińskiego Nexusa 6 przygotowanego na 2015 rok. Dodatkowo wypukłość aparatu może oznaczać, że w końcu Google pomyślało o aparacie, gdyż bardzo możliwe, że pojawi się optyczna stabilizacja obrazu (OIS).

Samo źródło jest dosyć pewne, gdyż ta sama osoba przedstawiła nam wcześniej inne prototypy Huawei, które ujrzały światło dzienne w podobnej formie. W takim razie, jak po tym krótkim zapoznaniu wypada w Waszych oczach Nexus 6?

Sprawdź najnowsze wpisy