[Film] Tajemniczy prototyp od Huawei – design sugeruje Nexusa 6

Łukasz Pająk Newsy 2015-08-06

nexus lineup

W tym roku na pewno ujrzymy dwa nowe smartfony z serii Nexus. Google chce odświeżyć dwa ostatnie urządzenia z tej rodziny i tak oto czekamy na modele od Huawei oraz LG. Amerykanie chcą tym razem dać wszystkim możliwość wybrania urządzenia dla siebie, a więc najważniejszy jest rozmiar wyświetlacza.

Nexus 6 w zeszłym roku z pewnością nie przypadł wszystkim do gustu ze względu na swój ogromny, niemalże 6-calowy ekran. Tym samym teraz Motorola została odsunięta od Google, a jej miejsce zajął najpopularniejszych chiński producent, a więc Huawei. O samym modelu obecnie niewiele wiemy, ale na YouTubie pojawił się ciekawy film. Oto on:

YouTube Preview Image

Ewidentnie jest to prototyp w obudowie, która zostanie zmieniona w oficjalnej produkcji, ale wiele osób zwraca uwagę na aparat. Może on charakteryzować właśnie serię Nexus i tym samym widzimy powyżej chińskiego Nexusa 6 przygotowanego na 2015 rok. Dodatkowo wypukłość aparatu może oznaczać, że w końcu Google pomyślało o aparacie, gdyż bardzo możliwe, że pojawi się optyczna stabilizacja obrazu (OIS).

Samo źródło jest dosyć pewne, gdyż ta sama osoba przedstawiła nam wcześniej inne prototypy Huawei, które ujrzały światło dzienne w podobnej formie. W takim razie, jak po tym krótkim zapoznaniu wypada w Waszych oczach Nexus 6? • Patryk

  Huawei powinno odstąpić od serii Nexus i powinien zostać tylko LG, bo każdy pokochał Nexusa od LG i oni wiedzą co mają zrobić. Kto w ogóle wpadł na pomysł i zaprosił też Huawei? :v

 • kazior

  po tem, jek semsung zepsul note 5 to je moja łostatnia firma ze telefonemi, mom note 4, potem przesiadka, skoro ni mom mniejsca na korte pomieci to wybiere soniaka lub nexusa, wol sie na ryjek szajsung… ty wiesz jak tracic klijentuf.

 • schreder

  A co to znaczy „że w końcu Google pomyślało o aparacie, gdyż bardzo możliwe, że pojawi się optyczna stabilizacja obrazu” ? Przecież Nexus 5 ma OIS. #fail

 • jotek44

  Co można skomentować, skoro wygląd prezentowany jest w wersji roboczej a specyfikacja oficjalnie niepotwierdzona ?! Nawet nie wiadomo, czy to rzeczywiście Nexus. Jeden wielki znak zapytania.

  • Łukasz Pająk

   Grubość, wielkość ogólnie można komentować.x