SGSIII króluje w większości benchmarków

Newsy

SGS3-benchmark

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Od wczoraj oficjalnie wiadomo, że w najnowszym Samsungu źródłem mocy obliczeniowej jest czterordzeniowy procesor Exynos 4412 oraz GPU Mali-400. Choć wiele osób narzekało na zastosowanie chipa graficznego z SGSII, to i tak kombinacja CPU+GPU w Galaxy SIII wydaje się być najmocniejszym połączeniem na rynku, co zdają się potwierdzać benchmarki.

Zarówno testy graficzne jak i te w przeglądarce w większości przypadków ukazują miażdżącą przewagę Samsunga nad resztą stawki – w gronie pokonanych znalazł się nawet iPhone 4S. Wyniki z browsera ICS według testerów są porównywalne nawet z tymi osiąganymi na PC, co może z lekka szokować. Dużą rolę na pewno odgrywa w tym GPU Mali-400 podkręcone do około 400 MHz. To dwa razy wyższa częstotliwość niż u poprzednika.

bench1

bench2

bench3

bench4

bench5

bench6

bench7

bench8

Prawdziwym testem dla najnowszego Samsunga będzie codzienne użytkowanie, bowiem już nie raz można było przekonać się, że benchmarki a rzeczywistość to zupełnie dwie różne kwestie.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x