Orange przedłuża tańsze połączenia

Testuj z Orange, czyli sprawdź, co potrafi smartfon i zdobądź go na własność

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Rozpoczęła się akcja Testuj z Orange, a konkretnie jej kolejna (już 23.) edycja. Polega ona na tym, że uczestnicy otrzymują smartfony, by sprawdzić ich możliwości. Najlepsi testerzy będą mogli zachować telefony po ukończeniu testów.

Akcja „Testuj z Orange” – szczegóły

W tej edycji konkursu Testuj z Orange użytkownicy otrzymają smartfony Xiaomi, a konkretnie modele Mi 11 Lite 5G, Mi 11 5G, Redmi Note 10 5G i Redmi Note 10 PRO. Żeby zgłosić chęć udziału w testach, należy zarejestrować się na stronie testuj.orange.pl. Jednym z elementów zgłoszenia jest opisanie w kilku zdaniach, dlaczego chce się zostać testerem.

Osoby zgłaszające się do konkursu powinny w kreatywny sposób uzasadnić, czemu chcą być testerami. Kolejny warunek to posiadanie przez chętnych do udziału w zabawie wysokiej jakości kanały w mediach społecznościowych. Właśnie na podstawie tych kryteriów jury wybierze 12 osób, które otrzymają do testów smartfony Xiaomi. Kolejny etap zabawy będzie polegał na tym, że testerzy dostaną do wykonania trzy zadania związane z funkcjonalnością smartfona. Rezultaty swojej pracy 12 uczestników będzie publikować w swoich mediach społecznościowych.

Czytaj także: W urządzeniach klientów Orange działa już ponad 100 tysięcy kart eSIM

Na koniec każdy z testerów otrzyma do wypełnienia ankietę na temat oceny danego modelu telefonu. Podsumowanie trafi do Poradnika Orange, a czwórka najlepszych testerów będzie mogła zachować testowane smartfony na własność.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy