telewizor samsung the wall

Samsung The Wall trafia do sprzedaży — to telewizor o przekątnej aż 1000″

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Samsung wprowadził do globalnej sprzedaży imponujące urządzenie — chodzi o nowy telewizor The Wall. Szczególne wrażenie robi jego ekran, którego przekątna wynosi aż 1000″. Sprzęt zapewnia wielką elastyczność w prezentowaniu treści.

Oto nowy telewizor Samsung The Wall

Modułowy telewizor The Wall o nazwie IWA korzysta z technologii przetwarzania AI. Procesor jest w stanie udoskonalić obraz do jakości 8K, optymalizując kontrast i niwelując szumy. Technologia Black Seal ma z kolei za zadanie stworzyć doskonałe tło dla głębokich czerni.

Gigantyczny ekran o przekątnej 1000″ zapewnia rozdzielczość 8K i odświeżanie 120 Hz. The Wall można też skonfigurować poziomo, by uzyskać rozdzielczość do 16K i układ pikseli 15 360 × 2160 – twierdzi Samsung. Funkcja 4-PBP sprawia, że wyświetlacz można podzielić na cztery mniejsze części. Na każdej z nich da się wyświetlać treści z innych źródeł w 4K. Emisja fal elektromagnetycznych oraz niebieskiego światła przez urządzenie została ograniczona, o czym świadczą certyfikaty Eye Comfort od TÜV Rheinland i EMC klasy B. Szczytowa jasność ekranu to 1600 nitów.

Czytaj także: Błąd w iOS 14.7 uniemożliwia odblokowywanie Apple Watcha za pomocą iPhone’a

The Wall korzysta też z funkcji Micro HDR i Micro Motion. Jest też 20-bitowe przetwarzanie zapewniające spójną jakość obrazu. Dzięki modułowej technologii wyświetlacz można zainstalować na różne sposoby. Tegoroczny model The Wall to nasz najbardziej wciągający i wszechstronny wyświetlacz, który pozwala firmom tworzyć wymarzone przestrzenie prezentacji — mówi Hyesung Ha, Senior Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy