worms 4 android ios apple google play store

 

Wczoraj informowałem Was o tym, że do sklepu Play trafiła najnowsza odsłona Angry Birds – tak naprawdę dopiero druga wersja. Jednak czym są Wściekłe Ptaki przy tak kultowej grze jaką są Wormsy? Te co prawda swój sukces odniosły na komputerach stacjonarnych blisko dwie dekady temu, ale wciąż jest to ciekawy pochłaniacz czasu.

 

Co prawda pierwsze „Robaki” na PC’tach pojawiły się w 1995 roku, ale to takie wersje jak World Armagedon czy World Party, a także po prostu „3D” sprawiły, że wszyscy chcieli grać w Wormsy. Teraz te powracają, ale z naciskiem na platformy mobilne, gdyż na komputerach już niewiele osób chce wciągać się w – bądź, co bądź – niezbyt zaawansowaną rozgrywkę. Deweloperzy w postaci Team17 zapowiedzieli, że Worms 4 pojawi się na iOS już w sierpniu, a „inne” (czyt. Android) mogą spodziewać się odpowiedniej wersji w sklepie później. Jednak jak mają wyglądać najnowsze „Robaki”? Zobaczcie na poniższym filmie:

 

 

Zmiany oceńcie sami, a ja na koniec tylko dodam czym jest „później” według Team17. Otóż… nie zostało to określone, ale zapewne do końca roku ujrzymy Wormsy 4 na Androidzie. Jakie jeszcze gry z dzieciństwa chcielibyście ujrzeć w nowej odsłonie na smartfonach?

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.