Znamy datę premiery Galaxy S6 Edge+ oraz jego cenę

Newsy

SM-G925FZKAXEO-625537-2

 
Wszyscy wiemy, że Samsung planuje wypuścić na rynek ulepszoną wersję modelu Galaxy S6 Edge. Podczas gdy Note’a 5 spodziewamy się ujrzeć już 13 sierpnia, na nowego Edge’a przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 
Spodziewana data premiery to 21 sierpnia, a cena smartfona ma wynosić 799 euro za podstawową wersję z pamięcią 32 GB. Warto pamiętać, że w momencie premiery zwykły S6 Edge kosztował 100 euro mniej, a nowy model oferuje jedynie znacznie większy, 5,7-calowy ekran, poza tym niespecjalnie różni się od starszego brata.

 
S6 Edge uznawany jest za jeden z wymysłów Samsunga, na który niespecjalnie należy zwracać uwagę gdy na rynku znajdziemy wygodniejszego S6 w niższej cenie. Prezentacja odświeżonego modelu po kilku miesiącach wydaje się przesadą, która nie wróży zbyt dobrze potencjalnej sprzedaży tego modelu.

 

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x