realme pad wyglad zdjecia zapowiedz

Zdjęcia realme Pad, czyli wygląd na dziko — tablet firmy spotkany w trakcie nienaturalnej czynności

2 minuty czytania
Komentarze

Pandemia pokazała nam, że tablety wcale nie są takie straszne i mogą być wygodne w codziennym użytkowaniu, kiedy smartfon to za mało, a nie chcemy sięgać po laptopa lub pełnoprawny komputer stacjonarny. Wiele firm postanowiło zainwestować w ten segment. Wśród nich jest także realme, które w zeszłym miesiącu oficjalnie potwierdziło, że chce wejść na nowe dla siebie rynki. Oprócz tabletów producent chce pokazać także laptop realme Book. Niemniej teraz poznajmy wygląd realme Pad, który został złapany na otwartej przestrzeni.

Wygląd realme Pad nie zapowiada się tanio

Jak sami możecie zobaczyć, wygląd realme Pad jest zgodny z detalami, które ujawnił wcześniej sam producent. Wiele wskazuje na to, że firma wyjątkowo postawi na metalowe wykonanie, czyli najprawdopodobniej aluminium. Pojedynczy aparat, który znajduje się na tylnej powierzchni, minimalnie wystaje ponad nią, czego też mogliśmy się spodziewać. Krawędzie pozostają bardzo ostro zakończone. Od frontu możemy zauważyć przeciętnej wielkości ramki, co z kolei sugeruje, że nie będzie to najdroższy sprzęt na rynku. Oczywiście na tę chwilę potwierdzamy wygląd realme Pad, a wiele jeszcze zależy od wnętrzności. O tych na razie nie możemy zbyt wiele powiedzieć, gdyż tablet pozostaje jeszcze w dużej mierze tajemniczy.

Zobacz też: Assassin’s Creed Infinity — to nie będzie zwykła gra z uniwersum.

Podobnie zresztą jest z realme Book, o którym nie możemy zbyt wiele napisać. Kiedy ostatecznie ujrzymy oba produkty? To również tajemnica, gdyż producent na razie ograniczył się do zapowiedzi, ale nie podał konkretnej daty. Niemniej zapewne jest już bliżej niż dalej, więc bądźmy dobrej myśli. W ogóle chcielibyście móc kupić tablet lub laptop od realme w naszym kraju?

Źródło: GSM Arena

Motyw