ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Angry Birds 2 już w sklepie Play! Wściekłe Ptaki wracają z nowymi możliwościami

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
rovio mobile angry birds 2 google play download sklep market

Jakie są najbardziej rozpoznawalne tytuły w sklepach na Androidzie czy też iOSie? Jest ich naprawdę sporo, ale zdecydowanie to Angry Birds traktowane jest jako gra, która pokazała, że można spędzić wiele czasu „wisząc” na smartfonie i odpuścić chociażby komputer. Teraz deweloperzy właśnie przedstawili drugą odsłonę.

Poznajcie Angry Birds 2. Tak, druga odsłona, a nie rozszerzenie pierwszej. Wiecie kiedy pojawiła się właśnie pierwsza odsłona Wściekłych Ptaków? W 2009 roku, a więc naprawdę wiele lat temu. Dzisiejsza premiera wprowadza wiele nowości, które już zostały nazwane „zabójcami czasu”. Teraz to my decydujemy który ptak leci następny. Również niektóre poziomy zostały podzielone na mniejsze części. Nie mogło również zabraknąć „bossów” do pokonania czy też trybu wieloosobowego, ale zamiast się rozpisywać, po prostu zobaczcie film, który przygotowali deweloperzy:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jOUEjknadEY[/youtube]

Podoba się? Czy już może „ptaki się Wam przejadły”? Zainteresowani mogą już teraz ściągnąć Angry Birds 2 za darmo ze sklepu Play klikając w poniższy link:

Klik!

Mi nie pozostaje nic innego jak poczekać na Wasze opinie na temat tego tytułu i w ogóle szału, który on wywołał. Zdarzyło Wam się kiedyś wciągnąć na dłużej w Angry Birds?

Sprawdź najnowsze wpisy