Z takim kalkulatorem żadne studia nie będą Wam straszne. Ponad 1000 zmiennych!

1 minuta czytania
Komentarze
Screenshot_2015-05-22-00-47-15_framed

Dzięki łatwości w tworzeniu aplikacji na system Android, Sklep Play jest przepełniony programami wszelkiej kategorii – zarówno tymi płatnymi jak i darmowymi. Znajdziemy niemalże wszystko, czego potrzebujemy. Czasami trzeba jednak poświęcić dłuższą chwilę, by dokopać się do poszukiwanej przez nas aplikacji. Jeśli więc potrzebujecie kalkulatora – zerknijcie na tę propozycję. To prawdziwy kombajn, którym zbierzecie pokaźne żniwo!

One++ to kalkulator, który zarazi każdego matematyka, spodoba się każdemu fizykowi, pokochają go studenci, a nawet niezwiązani z obliczeniami ludzie będą z niego korzystać w wyjątkowych sytuacjach, kiedy to akurat nie będą mieli czasu na przypominanie sobie dawnych wiadomości z czasów szkoły.

One-calculator-images

Co takiego ten program ma do zaoferowania? One++ to ponad 177 funkcji oraz +1000 różnych zmiennych. Wszystko to upakowane jest ładnie w sześć kategorii, między którymi będziemy się przemieszczać wygodnym Menu znajdujące się w górnej części. Kategorie są następujące: everyday, math, converter, physics oraz economics. Każdy więc z pewnością szybko się odnajdzie w oferowanych funkcjonalnościach.

One-calculator-images (1)

Graficznie aplikacja jest bardzo intuicyjna i świetnie zaprojektowana. Nie ma szans, żeby się zgubić, a każdej funkcji odpowiada ikonka w kształcie koła. Ponadto każda kategoria ma swój własny kolor, co tym bardziej ułatwi nam nawigację. Jeśli jednak nie będzie Wam się podobać dany motyw – nic straconego! W bardzo łatwy sposób zmienicie nie tylko kolorystykę programu, ale również kształt ikon.

One-calculator-images (2)

A to wszystko kosztuje zupełnie… nic. One++ jest w pełni darmowy i ściągniecie go klikając tutaj.

źródło: Phone Arena

Motyw