Z takim kalkulatorem żadne studia nie będą Wam straszne. Ponad 1000 zmiennych!

Aplikacje

Screenshot_2015-05-22-00-47-15_framed

Dzięki łatwości w tworzeniu aplikacji na system Android, Sklep Play jest przepełniony programami wszelkiej kategorii – zarówno tymi płatnymi jak i darmowymi. Znajdziemy niemalże wszystko, czego potrzebujemy. Czasami trzeba jednak poświęcić dłuższą chwilę, by dokopać się do poszukiwanej przez nas aplikacji. Jeśli więc potrzebujecie kalkulatora – zerknijcie na tę propozycję. To prawdziwy kombajn, którym zbierzecie pokaźne żniwo!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

One++ to kalkulator, który zarazi każdego matematyka, spodoba się każdemu fizykowi, pokochają go studenci, a nawet niezwiązani z obliczeniami ludzie będą z niego korzystać w wyjątkowych sytuacjach, kiedy to akurat nie będą mieli czasu na przypominanie sobie dawnych wiadomości z czasów szkoły.

 

One-calculator-images

 

Co takiego ten program ma do zaoferowania? One++ to ponad 177 funkcji oraz +1000 różnych zmiennych. Wszystko to upakowane jest ładnie w sześć kategorii, między którymi będziemy się przemieszczać wygodnym Menu znajdujące się w górnej części. Kategorie są następujące: everyday, math, converter, physics oraz economics. Każdy więc z pewnością szybko się odnajdzie w oferowanych funkcjonalnościach.

 

One-calculator-images (1)

 

Graficznie aplikacja jest bardzo intuicyjna i świetnie zaprojektowana. Nie ma szans, żeby się zgubić, a każdej funkcji odpowiada ikonka w kształcie koła. Ponadto każda kategoria ma swój własny kolor, co tym bardziej ułatwi nam nawigację. Jeśli jednak nie będzie Wam się podobać dany motyw – nic straconego! W bardzo łatwy sposób zmienicie nie tylko kolorystykę programu, ale również kształt ikon.

 

One-calculator-images (2)

 

A to wszystko kosztuje zupełnie… nic. One++ jest w pełni darmowy i ściągniecie go klikając tutaj.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x