Zdjęcia Google zaktualizowane, nowe narzędzia są do naszej dyspozycji

Aplikacje

Photos-Updates-GooglePlus-crop

 
Aplikacja Zdjęcia Google doczekała się aktualizacji, która przynosi kilka niewielkich usprawnień. Mają one pomóc nam łatwiej zarządzać naszymi plikami.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
Pierwszą nowością jaką dostaniemy jest bardziej nowoczesny i przejrzysty wygląd. Użytkownicy mogą zmienić główne zdjęcie przypisane do konkretnego folderu, a fotografie da się teraz usunąć lub dodać z poziomu tej samej listy.

 
Kolejne nowości to możliwość dodania, usunięcia oraz podglądu opisu przyporządkowanego do każdego zdjęcia w wybranym albumie. Wystarczy kliknąć odpowiednią opcję znajdującą się obok zmiany fotografii tytułowej. Nawigacja po zdjęciach została ulepszona względem poprzedniej wersji. Dzięki gestom przywołamy wyszukiwarkę, a także wybierzemy grupę plików z konkretnego przedziału czasowego. Jeśli nie używacie jeszcze tej aplikacji, pobierzecie ją tutaj.

 

google-photos

Źródło: Sklep Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x