google-play-icon-closeup

 

Zakupy aplikacji stają się coraz popularniejsze. Mimo że Android jest najpopularniejszą platformą do tzw. „piracenia” to coraz więcej programistów decyduje się tylko i wyłącznie na tę platformę. Google również chce zachęcić do kupna gier i programów toteż wprowadza ciekawą rubrykę, na którą dużo osób czekało.

 

Jak donosi wiele osób zza oceanu, w Google Play pojawiła się odpowiednia sekcja nazwana jako „Deals of the week”, co po prostu oznacza okazje tygodnia. Na pierwszy ogień z ceny zeszły następujące tytuły. Z programów został wyróżniony Smart Launcher 3 Pro, a z gier… Gra o Tron.

 

deal of the week aplikacja gra

 

Jednak zanim zaczniemy się cieszyć to warto zwrócić uwagę, że polskie wydanie Google Play kompletnie nie wie co to są okazje tygodnia i po wejściu na tę stronę – przekierowaniu z chociażby australijskiej odmiany – widzimy puste pole. Wyjaśnienia mogą być dwa. Po pierwsze musimy jeszcze chwilę poczekać i to będzie kwestia kilku dnia, ale z drugiej strony Google równie dobrze nie musi wprowadzać tego typu rozwiązania u nas.

 

Podobnie nie ma u nas wyróżnianego darmowego tytułu w sekcji familijnej, która stała się dosyć popularna za granicą już pewien czas temu. Czemu Google o nas zapomina? Uważa nas za kraj, który nie musi oszczędzać i nie potrzebuje promocji?

 

 

źródło: ausdroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.