Samsung postanowił uciąć wszelkie plotki związane ze swoim flagowym modelem – Galaxy S III. Jak już wszyscy wiemy premiera urządzenia ma się odbyć 3-go maja w Londynie, a już teraz koncern uruchomił pod adresem www: http://tgeltaayehxnx.com specjalną stronę odliczającą czas do tego wydarzenia (po przestawieniu liter w domenie możemy uzyskać wyrażenie The Next Galaxy).

Na szczęście nie jest to tylko ładnie przygotowany odmierzacz czasu do konferencji. Koncern postanowił podzielić się z użytkownikami i wszystkimi zainteresowanymi osobami informacjami na temat Galaxy S III podawanymi w małych porcjach, prawdopodobnie raz dziennie.  Pierwsza partia ma pojawić się już dzisiaj o 13:00. Prawdopodobnie Samsung będzie raczył nas codziennie kolejną dawką wiadomości na temat urządzenia.

źródło: tgeltaayehxnx.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.