incipio offgrid samsung galaxy s6 etui micros

 

Premiera Galaxy S6 to zarówno ekscytacja, za sprawą nowych materiałów, ale także i zawód, który sprawiły następujące elementy: brak slotu na kartę pamięci, a także niezbyt pojemny akumulator. Na szczęście Android to otwarty system i pozwala tworzyć ciekawe akcesoria, a oto jedno z nich.

 

Etui od Incipio o nazwie OffGRID, które nie tylko zwiększa odporność urządzenia, ale także jest nieodłącznym powerbankiem o pojemności 3700 mAh oraz umożliwia wpięcie karty MicroSD o pojemności do 128 GB. Za sprawą USB OTG otrzymujemy dodatkową pamięć, a dodatkowe ogniwo sprawia, że czas działania urządzenia powinien wydłużyć się przynajmniej dwukrotnie. Samo ładowanie odbywa się z pomocą technologii Quick Charge 2.0 od Qualcomma. Oczywiście wadą jest zasłonięcie praktycznie całego telefonu i zdecydowane zwiększenie jego wymiarów. Również cena nie należy do najmniejszych, gdyż producent za niedoróbki Samsunga życzy sobie 90 dolarów, co przy dzisiejszym kursie oznacza wydatek około 350 złotych na etui. Więcej szczegółów dotyczących produktu Incipio znajdziecie na następującej stronie: Klik!

 

Coś za coś, jak mawia klasyk, ale czy właśnie cena nie jest mimo wszystko zbyt wysoka? Jesteście w stanie poświęcić gotówkę jak i wygląd smartfonu na rzecz tego typu rozwiązania?

 

 

źródło: androidcentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.